JIKA
EN CZ

Texty

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

10. 11. 2020

Jika: Vodovodní baterie Jika snoubí design s moderními technologiemi

Jika: Vodovodní baterie Jika snoubí design s moderními technologiemi Tradiční česká značka koupelen Jika dlouhodobě nabízí širokou škálu ucelených koupelnových sérií. Nově se významně rozrostlo portfolio vodovodních baterií. Od podzimu je možné vybírat z deseti různých kolekcí baterií včetně čtyř novinkových. Všechny splňují požadavky moderní doby, ať už se jedná o design, šetrné zacházení s vodou nebo funkční variabilitu.

Stáhnout fotografie, texty
1. 6. 2020

Jika: První kombiklozet s technologií rimless v nestárnoucí sérii Lyra Plus

Jika: První kombiklozet s technologií rimless v nestárnoucí sérii Lyra Plus Zatímco loňské novinky u stálice Lyra plus si již našly cestu do českých koupelen, rozšiřuje tato kolekce svoji nabídku o další produkt s moderní technologií. Vedle závěsného klozetu bez oplachového kruhu nabízí v této variantě nyní nově také kombinační klozet.

Stáhnout fotografie, texty
30. 4. 2020

Jika: Baterie a sprchové příslušenství pro skvělý relaxační zážitek

Jika: Baterie a sprchové příslušenství pro skvělý relaxační zážitek Postát si ve sprše, relaxovat pod tekoucí vodou a zapomenout na stres všedních dní. Kdo by tyto chvilky v koupelně neměl rád. Aby se horká nebo naopak osvěžující sprcha stala příjemným zážitkem, na který se po celém dni těšíte, nestačí přitom jen vybrat ten správný sprchový kout. Důležitou roli hrají i baterie a další sprchové příslušenství jako sprchové hlavice nebo sprchové sloupy. Vedle jejich praktických výhod navíc mohou být také tím drobným detailem, který vaši koupelnu dotáhne k dokonalosti. Máme proto pro vás několik tipů, na co při výběru nezapomenout a na co se zaměřit.

Stáhnout fotografie, texty
17. 4. 2020

Jika: Malá koupelna prakticky i stylově

Jika: Malá koupelna prakticky i stylově Patříte k těm, kteří se rozhodli, že se v letošním roce pustí do dlouho odkládané rekonstrukce koupelny? Pokud jste majiteli takové, která není prostorově velkorysá, stojí před vámi nemalá výzva, abyste z každého centimetru vytěžili maximum. Jak se s nedostatkem místa hravě vypořádat, vám poradí česká značka koupelnového vybavení Jika.

Stáhnout fotografie, texty
14. 1. 2020

Jika: Vyberte umyvadlo na míru vašim potřebám

Jika: Vyberte umyvadlo na míru vašim potřebám Umyvadlo je srdcem koupelny. Odehrává se u něj většina aktivit, proto musí vyhovovat vysokým nárokům na pohodlí a kvalitu. Navíc plní estetickou úlohu a dodává koupelně atmosféru. Přinášíme rady a tipy, na co se při výběru umyvadla zaměřit, aby dodalo vaší koupelně jedinečný vzhled a současně vyhovovalo potřebám všech členů vaší rodiny.

Stáhnout fotografie, texty
22. 11. 2019

Jika: Baterie nejen jako designový prvek

Jika: Baterie nejen jako designový prvek Vodovodní baterie plní v koupelně nejen praktickou úlohu, ale jsou také nepřehlédnutelným designovým prvkem. Pokud zařizujete novou koupelnu, nebo rekonstruujete stávající, máte na výběr z celé řady moderních stylů. Vedle vzhledu, který je ale jen jedním z parametrů, byste při výběru měli sledovat i další důležitá kritéria. „Při výběru baterií je dobré zaměřit se také na technologie, které šetří vodu, a materiály a provedení, které zaručují dlouhodobou životnost,“ radí Ingrid Hubáček, marketingová manažerka společnosti Laufen CZ, pod níž spadá i česká značka Jika. Jak tedy baterii vybrat?

Stáhnout fotografie, texty
22. 10. 2019

Jika: Koupelnový nábytek - praktický pomocník i designový prvek

Jika: Koupelnový nábytek - praktický pomocník i designový prvek Koupelna je místo, kde začínáte svůj den, a proto během ranního shonu potřebujete mít vše po ruce. Zároveň je také místem, kde rádi relaxujete a užíváte si svůj čas pro sebe. Pokud právě zařizujete novou koupelnu, možná přemýšlíte, jak dosáhnout harmonie mezi funkčním a stylovým vybavením. Zásadní je výběr vhodného nábytku s dostatkem úložného prostoru a spíše jemnými, elegantními liniemi, jež prostoru dodají útulný vzhled. Na příjemný minimalistický styl sází i česká značka koupelnového vybavení Jika, jejíž nábytek propojuje praktické prvky s jedinečným designem.

Stáhnout fotografie, texty
10. 9. 2019

Jika: Tři tipy, jak z koupelny vytvořit příjemné relaxační prostředí

Jika: Tři tipy, jak z koupelny vytvořit příjemné relaxační prostředí Koupelna je místem, ve kterém snad každý z nás začíná svůj den a trávíme v ní nemalé množství času. Dávno již neplatí, že by měla být jen praktickou a často také technickou místností. Naopak, měla by být příjemným relaxačním místem, kde si odpočineme a můžeme ze sebe smýt starosti a stres všedních dní. Jak docílit toho, aby taková byla i vaše koupelna? Česká značka Jika pro vás připravila tři užitečné tipy.

Stáhnout fotografie, texty
8. 8. 2019

Jika: Češi a nákup koupelnového vybavení – prodejny jsou stejně důležité jako internet

Jika: Češi a nákup koupelnového vybavení – prodejny jsou stejně důležité jako internet Zařizování koupelny nebo rekonstrukce té stávající potká alespoň jednou za život každého. Jak Češi produkty do koupelny vybírají, kde je nakupují a jaké jsou jejich preference? Odpovědi na tyto otázky zjišťoval v rámci svého průzkumu český výrobce koupelnového vybavení Jika. Průzkum byl realizován mezi Čechy, kteří rekonstrukci provedli v posledních 5 letech a těmi, kteří ji v dohledné době plánují.

Stáhnout texty
4. 7. 2019

Jika: Zařizujete koupelnu? Načerpejte inspiraci

Jika: Zařizujete koupelnu? Načerpejte inspiraci Designu koupelny je věnovaná stále větší a větší pozornost. A není divu. Relaxační prostory, kde řada z nás po celém dni odpočívá, si ji opravdu zaslouží. Důležité je, aby působily harmonicky, ať už patříte mezi příznivce minimalismu, přírodních dekorů nebo třeba retro stylu. Inspiraci, jak si koupelnu zařídit, přináší česká značka Jika, která nabízí kompletní vybavení od keramiky, přes doplňky až po obklady a dlažbu.

Stáhnout fotografie, texty